Apie IRS

Ką Jūs girdėjote apie mūsų veiklą?
Atsakyti  Apklausų archyvas

Apie mokymus

Darbuotojų mokymus įmonėje IRS organizuoja jau daugiau kaip 15 metų. Tokia ilgalaikė darbo patirtis leido ištobulinti mokymosi programas ir žinių pateikimą. IRS vykdė mokymus tokiose įmonėse, kaip - Bitė GSM", Philip Morris Lietuva"Kraft Foods", Mažeikių nafta", Lietuvos telekomas".

Darbuotojų mokymai įmonėje - viena efektyviausių mokymosi formų. Seminarai organizuojami tik vienos įmonės darbuotojams, jie - orientuoti į konkrečios įmonės specifiką ir poreikius.

  IRS siūlo mokymus įmonėse vykdyti pagal šią programą:

 1. IKIKURSINIS DARBAS.
  IRS konsultantas atvykęs į įmonę,  įvertina situaciją, atlieka tyrimą, išsamesnę veiklos analizę ir darbuotojų apklausą.

 2. ADAPTUOTA MOKYMO PROGRAMA.
  Tai  seminaai su praktiniais darbo patarimais, namų užduotimis, kurias darbuotojai atlieka ir praktiškai žinias taiko tarp mokymų.

 3. POKURSINĖ ANALIZĖ.
  IRS konsultantai parengia ataskaitą ir rekomendacijas, atlieka kurso naudos įvertinimą, darbuotojų atsiliepimų analizę, nustato tolesnes darbo kryptis ir individualius darbuotojų veiksmų planus.

Mokymai gali būti organizuojami pagal parengtas mokymosi programų temas arba specialiai rengiami atsižvelgiant į konkrečios įmonės pageidavimus.

Aplankykite mūsų mokymų puslapį ir detaliau susipažinkite su mūsų siūlomis mokymo programomis.