ISO 9001 diegimo privalumai

ISO 9001 sertifikatas Jums atveria Vakarų rinkas, palengvina eksportą. Kai įsidiegiate kokybės sistemą, Jūsų įmonės  vidaus  tvarka tampa geresnė,  įgyvendinate efektyvesnį valdymą. Jūsų darbuotojai aiškiau supranta įmonės tikslus, procesus, jų pareigybės yra griežtai apibrėžtos. Klientai gali labiau pasitikėti Jūsų produktais ir darbo kokybe. Europos verslo praktikoje įmonės, įsidiegusios ISO 9001 standartą, traktuojamos kaip solidūs ir patikimi partneriai, kurie nesiekia vien tik trumpalaikio pelno, o orientuojasi į ilgalaikius tikslus ir kokybę.

KODĖL ĮMONĖS DIEGIA ISO 9001 KOKYBĖS SISTEMAS?

Dauguma įmonių ISO 9001 kokybės vadybos sistemas diegia dėl dviejų priežasčių:

1) Dėl rinkodaros: Darbas su užsienio užsakovais. Eksportas. Prestižas. Kliento pasitikėjimas.

2) Vidaus priežastys: Vidaus tvarka įmonėje. Reali mūsų veiklos kokybė. Aiškus darbų, pareigų pasidalijimas. Galimybė reorganizuoti tam tikrus procesus. Efektyvesnis valdymas. Mažesnės išlaidos.

ISO 9001 KOKYBĖS SISTEMOS PRIVALUMAI JŪSŲ VERSLUI

Verslo perspektyva. Eksportas. Darbas su užsienio partneriais
Įstojus į ES ir dirbant bendroje rinkoje - vis didėja reikalavimai tiekėjams. Norint bendradarbiauti su Vakarų įmonėmis, įdiegta įmonėje ISO 9001 kokybės sistema, įrodymas, kad įmonės darbas atitinka tarptautinius standartus.

Įvaizdis
Galimybė išsiskirti iš konkurentų: įmonės, įsidiegusios ISO 9001 standartą - stipriausios savo sektoriuose.

Dalyvavimas konkursuose
Ne visi konkursai jau būna laimėti prieš juos paskelbiant. Kai rengiami konkursai, komisija įvertina kiekvieno tiekėjo pasiūlymo pliusus ir minusus. Praktika parodė, kad ISO 9001 sertifikatas yra  ne tik įmonės darbo kokybės svarus argumentas, bet ir suteikia galimybę pasiūlyti realias kainas.

Jūsų klientams
Orientavimasis į klientų poreikius. Didelės bendrovės  tiekėjus renkasi atsargiai, tik  patikimas ir kokybiškai dirbančias įmones. Objektyvus įrodymas, - nepriklausomų ekspertų patvirtintas objektyvus darbo kokybės įvertinimas.

Jūsų įmonės darbuotojams
Aiškiai suprantami organizacijos  tikslai ir užduotys, aiškiai apibrėžtos pareigybės, procesai, darbai. Kiekvienas darbuotojas žino,  ko iš jo tikimasi. Patogus KVS valdymas, kontrolė, koregavimas. Sutrumpėja naujų darbuotojų adaptacija darbe. Aukštesnė darbo moralė, teigiamos nuostatos, pagerėja bendra įmonės kultūra.